Vyberte si Vaše ideálne bývanie

Dokončili sme výstavbu 3. a 4. Etapy, v ktorých nájdete atraktívne byty s predzáhradkami, byty s terasami alebo balkónmi v rôznych dispozíciách (od 1+kk po 4+kk). Byty sú predávané zariadené v kvalitnom štandarde – bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere, podlahy, obklady a sanita v kúpeľni a wc, príprava na kuchynskú linku. Klientom poskytujeme kompletný hypotekárny servis. Byty sú SKOLAUDOVANÉ, pripravené pre nových majiteľov.

Etapa 4

Bytové domy s označením D18.1 a D21.1

SKOLAUDOVANÉ! Môžete sa ihneď nasťahovať.

Etapa 3

Bytové domy s označením D14 / D15 / D16

SKOLAUDOVANÉ! Môžete sa ihneď nasťahovať.

Lokalita stvorená pre život

Kamence ponúkajú byty s predzáhradkami, komfortné mezonety s terasami, rôzne typy lodžií, balkónov, rôzne orientácie a výhľady.  Bývanie je navrhnuté pre pokojný a pohodlný život s dôrazom na dostatok oddychových zón, ale aj kompletnú občiansku vybavenosť. Mestská štvrť ponúka:

  • Ihrisko a zelené zóny bez prístupu automobilov
  • Promenády k nábrežiu rieky Kysuca
  • Materskú školu – Súkromná materská škola Dráčik (prijímame deti od 2 do 6 rokov)
  • Obchodnú galériu Naša, v ktorej nájdete obľúbené prevádzky Tesco, dm drogerie markt, TEDi, Kik, Super ZOO, BENU Lekáreň
  • Kaviareň a ďalšie drobné prevádzky (plánované otvorenie kaviarne – apríl 2024)
  • Dopravné napojenie na hlavný ťah do Žiliny
  • Základná škola v blízkosti

S úctou k ľuďom a k prírode

Kladieme dôraz na kvalitu a ekologický aspekt našich projektov. V rámci medzinárodnej certifikácie BREEAM projektov Kamence a Obchodná galéria Naša – Kysucké Nové Mesto vytvárame ekologicky prospešné prvky aj v okolí bytových domov a obchodných jednotiek.

BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) je dobrovoľný certifikačný systém udržateľnej výstavby, ktorý bol založený vo Veľkej Británii za účelom posúdenia výkonu budov z hľadiska dopadu na udržateľnosť priaznivého životného prostredia.

Kompletná občianska vybavenosť

Každodenné nákupy máte na pár krokov od domu. Priamo na Kamencoch sme postavili obchodnú galériu Naša – Kysucké Nové Mesto v ktorej nájdete denne otvorené pobočky Tesco Supermarket, dm drogerie markt, TEDi, Kik, Super ZOO a BENU Lekáreň. V príprave je tiež otvorenie kaviarne a ďalších drobných prevádzok.

Spoľahlivý developer

Za projektom novej mestskej štvrte Kamence stojí renomovaný žilinský investor – spoločnosť Istrofinal, a. s. V našich projektoch nájdete priemyselné parky, obchodné zóny (napríklad sieť obchodných galérií Naša) a multifunkčné bytové objekty (Rudiny II – Žilina, Kasárne Brezno).

Vo svojich aktivitách kladieme dôraz na trvalú udržateľnosť každého projektu a zvyšovanie kvality a hodnoty nehnuteľností aj verejného priestoru. Prioritou sú pre nás korektné vzťahy so všetkými zúčastnenými stranami, o čom svedčí stabilné klientske portfólio a množstvo realizovaných projektov. ISTROFINAL, s.r.o. so sídlom v Žiline vznikla 8. 10. 2001. V roku 2003 sa pretransformovala na akciovú spoločnosť ISTROFINAL, a. s. a zároveň sa stala materskou a investičnou spoločnosťou pre naše ďalšie spoločnosti. Ich hlavnou činnosťou je developerstvo nehnuteľností, inžinierska, projektová a stavebná činnosť, sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností a obchodná činnosť.

Výnimočná architektúra

Zoznámte sa s najmodernejšími trendmi v architektúre! Renomovaní architekti kancelárie SLLA využili v návrhu mestskej štvrte Kamence naplno potenciál lokality – jednotlivé bytové domy sú obklopené množstvom stromov a zelených plôch, nechýbajú ani promenády na nábrežie rieky Kysuca, ihriská a zóny bez prístupu automobilov – ideálne pre rodiny s deťmi. Jednotlivé bytové domy prepájajú stromové aleje, nechýba však ani obchodná zóna (www.ognasa.sk) a priestor pre materskú školu s veľkou záhradou.

Prvá etapa projektu Kamence získala v roku 2021 prestížnu cenu za architektúru CE ZA AR 2021 v kategórii bytové domy. 

Prečo si vybrať KAMENCE?

Kompletná občianska vybavenosť

Obchody priamo na Kamencoch – Tesco, dm drogerie markt, TEDi, Kik, Super ZOO, BENU lekáreň. V príprave materská škola so záhradou. Základné a stredné školy v blízkosti. Dopravné napojenie na hlavný ťah do Žiliny.

Stabilná investícia

Investícia do nehnuteľnosti vo vyhľadávanej lokalite, premyslená architektúra, kvalitné stavebné materiály. Jednoduchý prístup k hypotekárnemu krytiu nehnuteľnosti.

Spoľahlivý developer

Na trhu s nehnuteľnosťami pôsobíme takmer 20 rokov. V našich projektoch nájdete priemyselné parky, obchodné zóny a multifunkčné bytové objekty.

Kvalitná architektúra

Prvá Etapa projektu Kamence získala v roku 2021 prestížne odborné ocenenenie – cenu za architektúru CE ZA AR 2021 v kategórii bytové domy.

Ideálne pre rodiny s deťmi

Ihrisko, zelené vnútrobloky bez prístupu automobilov, promenády k rieke. V príprave škôlka so záhradou priamo na Kamencoch. Základná škola v blízkosti.

Dostatok zelene

Kamence ponúkajú bývanie obklopené zeleňou, zelené vnútrobloky, promenády k rieke. V každej etape sadíme desiatky stromov a vytvárame zelené zóny určené na relax.