Komunitné záhrady, park a pešia zóna až k rieke. Objavte nové Kamence.

Zeleň kam oko dovidí, bývanie pri rieke a nekonečné prechádzky po okolí sú jednou z výhod, ktoré ponúkajú Kamence.

V obklopení prírodou

Pri plánovaní nového bývania je dnes naozaj ťažké nájsť lokalitu mimo masovej zástavby, zasadenú do lona prírody. Miesto pre relax, šport aj pokojné chvíle s rodinou. Miesto, kde sa budete cítiť skutočne príjemne a budete tam radi tráviť čas, či už vo svojej predzáhradke, na slnkom zaliatej terase alebo v komunitnej záhrade. Presne všetky tieto výhody ponúka náš projekt umiestnený priamo na nábreží rieky Kysuca, obklopený krásnou Kysuckou vrchovinou.

Zelený park a komunitné záhrady

Architekt projektu Michal Sulo dôkladne využil potenciál nádhernej lokality a s citom naplánoval dokonalé prepojenie priestoru na bývanie s prírodu. Nadčasová architektúra sa prejavuje nielen v použití kvalitných materiálov a priestrannom riešení bytov s veľkými balkónmi, terasami či predzáhradkami. Bonusom budú aj premyslené verejné priestory bez áut, stromové aleje lemujúce chodníky a už spomínané komunitné záhradky.

Do mesta na skok, do prírody pár minút

Projekt Kamence je svojou polohou stvorený pre pohodový život na predmestí a rovnako aj pre dynamický životný štýl. Mestská časť, kde výstavba prebieha je totiž situovaná na začiatku Kysuckého Nového Mesta. Do centra to je na skok a tí čo radšej trávia čas mimo mesta, budú naozaj veľmi spokojní. Ponuka okolia je totiž takmer neobmedzená. Vyraziť a objavovať môžete priamo spred svojho nového domova. Pokojné prechádzky okolo rieky Kysuce nájdete kúsok od domu, rovnako aj úžasné turistické aj bicyklové trasy, hrady, vyhliadky či lyžiarske stredisko, ktoré sa nachádza len pol hodinu cesty od Kamencov. A aj cesta do Žiliny?! Tá trvá tiež len pár minút. Stačí sa len rozhodnúť, čo máte chuť podniknúť!

Plnohodnotná občianska vybavenosť

Tí, ktorí radi nakupujú alebo potrebujú kompletný servis po ruke, sa môžu tešiť do budúcna. Už tento rok začnú v areáli Kamencov s výstavbou obchodnej galérie. Developer naplánoval všetko potrebné a nevyhnutné blízko, aby obyvatelia nemuseli strácať drahocenný čas. V dnešnej uponáhľanej dobe je totiž čas naozaj vzácna komodita. Projekt Kamence je preto navrhnutý tak, aby jeho obyvatelia mohli plnohodnotne využívať a tráviť svoje chvíle zmysluplne, šťastne a podľa svojich predstáv.

Tri bytové domy so zelenou strechou sú stvorené pre skvelý život.
Vyberte si svoje bývanie snov na www.kamence.sk!