Kúpa bytu cez ŠFRB pre žiadateľov do 35 rokov – úrok 1%

Klientom, ktorí spĺňajú podmienky pre získanie úveru z ŠFRB poskytneme kompletný servis pri získaní úveru na Vaše nové bývanie.

Kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku bytov: 0902 554 2320911 861 507 / predaj@istrofinal.sk

Kto môže požiadať o podporu cez ŠFRB?

 • Manželia 35 – manželia, ktorých vek v deň podania žiadosti nepresiahne 35 rokov, podmienku veku musí spĺňať každý z manželov
 • Manželia s dieťaťom – manželia s maloletým dieťaťom vo veku najviac 6 rokov (nemusia plniť podmienku veku do 35 rokov)
 • Rodičia s dieťaťom – rodičia maloletého dieťaťa vo veku najviac 6 rokov (nemusia plniť podmienku veku do 35 rokov)
 • Odchovanec 35 (osoba po skončení starostlivosti) – odchovanec, ktorého vek v deň podania žiadosti nepresiahne 35 rokov, v prípade manželov – odchovancov podmienku musí spĺňať každý z manželov
 • Odchovanec s dieťaťom (osoba po skončení starostlivosti s dieťaťom) – odchovanec s maloletým dieťaťom vo veku najviac 3 roky alebo s osvojeným maloletým dieťaťom vo veku najviac 5 rokov (nemusí plniť podmienku veku do 35 rokov)
 • ŤZP – člen domácnosti, ktorej členom je aj fyzická osoba s ťažkým zdravotným postihnutím  podľa osobitého predpisu a žije v spoločnej domácnosti so žiadateľom aspoň jeden rok (nemusí plniť podmienku veku do 35 rokov), alebo fyzická osoba s ťažkým zdravotným postihnutím (nemusí plniť podmienku veku do 35 rokov)
 • Osamelý rodič – osamelý rodič s nezaopatreným dieťaťom vo veku najviac 15 rokov alebo osamelá fyzická osoba, ktorej bolo dieťa zverené do starostlivosti nahrádzajúcej starostlivosť rodičov, ak sa osobne stará o dieťa vo veku najviac 15 rokov
  a zároveň platí: Vek žiadateľa + lehota splatnosti úveru ≤ 65

Viac informácií k podmienkam čerpania úveru cez ŠFRB nájdete priamona stránkach ŠFRB alebo kontaktujte nás na predaj@istrofinal.sk.

Etapa 4 – Ponuka bytov

Bytové domy s označením D18 / D19 / D21

SKOLAUDOVANÉ! Môžete sa ihneď nasťahovať.

Etapa 3 – Ponuka bytov

Bytové domy s označením D14 / D15 / D16

SKOLAUDOVANÉ! Môžete sa ihneď nasťahovať.

Lokalita stvorená pre život

Kamence ponúkajú byty s predzáhradkami, komfortné mezonety s terasami, rôzne typy lodžií, balkónov, rôzne orientácie a výhľady.  Bývanie je navrhnuté pre pokojný a pohodlný život s dôrazom na dostatok oddychových zón, ale aj kompletnú občiansku vybavenosť. Mestská štvrť ponúka:

 • Ihrisko a zelené zóny bez prístupu automobilov
 • Promenády k nábrežiu rieky Kysuca
 • Materskú školu – Súkromná materská škola Dráčik (prijímame deti od 2 do 6 rokov)
 • Obchodnú galériu Naša, v ktorej nájdete obľúbené prevádzky Tesco, dm drogerie markt, TEDi, Kik, Super ZOO, BENU Lekáreň
 • Kaviareň a ďalšie drobné prevádzky (plánované otvorenie kaviarne – apríl 2024)
 • Dopravné napojenie na hlavný ťah do Žiliny
 • Základná škola v blízkosti

Kompletná občianska vybavenosť

Každodenné nákupy máte na pár krokov od domu. Priamo na Kamencoch sme postavili obchodnú galériu Naša – Kysucké Nové Mesto v ktorej nájdete denne otvorené pobočky Tesco Supermarket, dm drogerie markt, TEDi, Kik, Super ZOO a BENU Lekáreň. V príprave je tiež otvorenie kaviarne a ďalších drobných prevádzok.

Prečo si vybrať KAMENCE?

Kompletná občianska vybavenosť

Obchody priamo na Kamencoch – Tesco, dm drogerie markt, TEDi, Kik, Super ZOO, BENU lekáreň. V príprave materská škola so záhradou. Základné a stredné školy v blízkosti. Dopravné napojenie na hlavný ťah do Žiliny.

Stabilná investícia

Investícia do nehnuteľnosti vo vyhľadávanej lokalite, premyslená architektúra, kvalitné stavebné materiály. Jednoduchý prístup k hypotekárnemu krytiu nehnuteľnosti.

Spoľahlivý developer

Na trhu s nehnuteľnosťami pôsobíme takmer 20 rokov. V našich projektoch nájdete priemyselné parky, obchodné zóny a multifunkčné bytové objekty.

Kvalitná architektúra

Prvá Etapa projektu Kamence získala v roku 2021 prestížne odborné ocenenenie – cenu za architektúru CE ZA AR 2021 v kategórii bytové domy.

Ideálne pre rodiny s deťmi

Ihrisko, zelené vnútrobloky bez prístupu automobilov, promenády k rieke. Súkromná materská škola s veľkou záhradou priamo na Kamencoch. Základná škola v blízkosti.

Dostatok zelene

Kamence ponúkajú bývanie obklopené zeleňou, zelené vnútrobloky, promenády k rieke. V každej etape sadíme desiatky stromov a vytvárame zelené zóny určené na relax.